SII ادعاهای داوطلب کوویشیلد را رد می کند. PM فردا با 3 تیم واکسن COVID تعامل خواهد کرد

یک مرد 40 ساله که در آزمایش واکسن “Covishield” در چنای شرکت کرده است ، ادعا کرده است که عوارض جانبی جدی ، از جمله شکست عصبی عصبی و اختلال در عملکردهای شناختی ، و جبران خسارت 5 کروری را درخواست کرده است.

با 41،810 آزمایش مثبت دیگر در بازه 24 ساعته ، در هند ویروس کرونا وزارت بهداشت اتحادیه اروپا در به روزرسانی صبح خود گفت که بار کار در روز یکشنبه به مرز 94 لک نزدیک بود ، در حالی که نرخ بهبودی در سراسر کشور 93.71 درصد بود.

تعداد کل پرونده ها در 7 آگوست از 20 لک ، در 23 آگوست از 30 لک و در 5 سپتامبر از 40 لک عبور کرده بود. در 16 سپتامبر از 50 لك ، در 28 سپتامبر 60 لك ، در 11 اكتبر 70 لك شد. این تعداد در 29 اکتبر از 80 لک عبور کرد و در 20 نوامبر از 90 لک عبور کرد.

در 4،53،956 ، فعال است کووید -19 موارد برای نوزدهمین روز متوالی زیر پنج لک باقی ماند. این موارد 4.83 درصد از کل پرونده ها را شامل می شود ، داده های وزارت اطلاعات را نشان می دهد.

انستیتوی سرم هند (SSI) ادعاهای مربوط به عوارض جانبی جدی توسط مرد 40 ساله ای را که در مرحله سوم آزمایش واکسن “کوویشیلد” در چنای شرکت کرده بود ، “بدخواه و بد تصور” خواند.

بیانیه تولید کننده واکسن در حالی اعلام شد که مقامات گفتند کنترل کننده دارو در هند (DCGI) و کمیته اخلاق سازمانی در حال بررسی ادعاهای مشاور بازرگانی مبنی بر اینکه وی پس از مصرف دوز واکسن دچار علائم عصبی و روانی جدی شده است.

این فرد علاوه بر اینكه آزمایش ، تولید و توزیع واكسن فوراً متوقف شده است ، 5 دلار كراور نیز جبران خسارت كرده است.

تلفات در هند به یک میلیون و 366 هزار و 966 نفر می رسد

کل ویروس کرونا طبق اطلاعات وزارت بهداشت در ساعت 8 صبح ، تعداد موارد به 93،92،919 رسید در حالی که تلفات در روز یکشنبه با 496 مورد مرگ و میر به 1،36،696 رسید.

تعداد افرادی که از رمان بهبود یافته اند ویروس کرونا عفونت ها با 42،298 بهبودی جدید در حالی که 88.02،267 افزایش یافته است کووید -19 به گفته وزارت ، میزان مرگ و میر در موارد 1.46 درصد است.

تقریباً 71 درصد از 496 مورد جدید کووید -19 وزارتخانه گفت ، تلفات گزارش شده 24 ساعت مربوط به هشت ایالت و سرزمین های اتحادیه (UTs) بوده است که دهلی بیشترین تعداد 89 مورد مرگ را به ثبت رسانده است ، ماهاراشترا با 88 و بنگال غربی با 52 مورد را به دنبال خود ثبت کرده است.

این گزارش همچنین گفت که 22 ایالت و UT میزان مرگ و میر موارد را کمتر از میانگین کشوری 1.46 درصد ثبت کرده اند.

ماهاراشترا با افزودن 1940 مورد ، بیشترین تغییر مثبت را ثبت کرد ، در حالی که دهلی با کاهش 1603 مورد فعال در مدت زمان 24 ساعت ، بالاترین تغییر مثبت را ثبت کرد.

وزارت گفت 70.43 درصد موارد جدید روزانه توسط هشت ایالت و UTs – کرالا ، ماهاراشترا ، دهلی ، بنگال غربی ، راجستان ، اوتار پرادش ، هاریانا ، و چاتیسگرا کمک می کند.

کرالا با 6،250 مورد جدید COVID پیشرو در این فهرست است. ماهاراشترا 5965 مورد جدید را ثبت کرد ، در حالی که دهلی با 4998 عفونت جدید همراه بود.

وزارت گفت 68.73 درصد موارد بهبودیافته در هشت ایالت و UT متمرکز شده است. دهلی گزارش داد که بیشترین تعداد 6512 بازیابی یک روزه و به دنبال آن 5،275 مورد در کرالا و 3،937 مورد در ماهاراشترا گزارش شده است.

طبق ICMR ، بیش از 13.95 کرور نمونه تا 28 نوامبر با 12،83،449 نمونه در روز شنبه آزمایش شده است.

SII ادعاهای “مخرب” را رد می کند

در همین حال ، SII اتهامات یک مرد چنایی مبنی بر تأثیر سو ad وی بر وی را رد کرد و تهدید کرد که به دلیل اتهامات “مخرب” خواهان خسارت سنگین خواهد بود.

م Serسسه سرم مستقر در پون با دانشگاه آکسفورد و شرکت دارویی Astra Zeneca برای ساخت این محصول همکاری کرده است کووید -19 واکسن ، ‘Covishield’ ، و در حال انجام آزمایشات در هند است.

SII در بیانیه گفت: “ادعاهای موجود در این اطلاعیه مخرب و اشتباه است. در حالی که موسسه سرم هند با شرایط پزشکی داوطلب دلسوز است ، هیچ ارتباطی با آزمایش واکسن و وضعیت پزشکی داوطلب وجود ندارد.”

این داوطلب به دروغ مسئولیت مشکلات پزشکی خود را در آزمایش واکسن COVID می اندازد.

“این ادعا مخرب است زیرا داوطلب به طور خاص توسط تیم پزشکی اطلاع داده شد که عوارضی که متحمل شده است ، فارغ از آزمایش واکسنی است که انجام داده است. علی رغم اینکه به طور خاص از همان موضوع آگاه شده است ، او هنوز هم خواستار اعلام عمومی و بد نام کردن موسسه سرم گفت.

م Instituteسسه سرم افزود: “بدیهی است كه هدف انتشار این اطلاعات مخرب انگیزه مالی مبهمی است. م Instituteسسه سرم هند بابت همین مبلغ خسارت بیش از 100 كراور را جبران خواهد كرد و از چنین ادعاهای مخربی دفاع خواهد كرد.”

مرد 40 ساله ای که در آزمایش واکسن “Covishield” در چنای شرکت کرده است ، ادعا کرده است که عوارض جانبی جدی ، از جمله شکست عصبی عصبی و اختلال در عملکردهای شناختی ، و جبران خسارت 5 کرور در یک اعلامیه قانونی به موسسه سرم ، مدیر کل ICMR ، کنترل کننده مواد مخدر عمومی هند ، سازمان کنترل استاندارد داروهای مرکزی ، مدیر عامل شرکت ، Astra Zeneca انگلستان ، پروفسور اندرو پولارد ، محقق ارشد ، دادگاه واکسن آکسفورد و معاون آموزشی آموزش عالی و تحقیقات سری راماچاندرا

این مرد همچنین خواسته است دادگاه متوقف شود.

وی در تاریخ 1 اکتبر ، م Instituteسسه آموزش عالی و تحقیقات سری راماچاندرا (SRIHER) ، یکی از سایتهای محاکمه ، مورد آزمایش قرار گرفت.

طبق اخطار قانونی ، اگرچه در 10 روز اول هیچ عارضه ای مشاهده نشد ، اما متعاقباً او دچار قسمت هایی مانند سردرد شدید و استفراغ شد. یک پزشک تحقیقات را مانند سی تی اسکن پیشنهاد کرد زیرا این مرد از آنچه در اطرافش اتفاق می افتد غافل بود و نمی توانست به س questionsالات پاسخ دهد.

پس از واکسیناسیون و همه آزمایشات ، تایید کرد که مرد به انسفالوپاتی حاد ، آسیب یا بیماری که مغز را تحت تأثیر قرار می دهد ، تایید کرد که عقب ماندگی در سلامتی وی به دلیل واکسن آزمایش بوده است.

در این اطلاعیه ادعا شده است که ضربه ای که وی پس از مصرف آن متحمل شده است “ثابت می کند” که واکسن از نظر ایمنی ایمن نبوده و همه ذینفعان در تلاش بودند تا اثر سو effect واکسن را بر وی پنهان کنند.

اگر تمام عوامل خطر احتمالی واکسن آزمایش برای او شناخته شده بود ، او داوطلب واکسن آزمایش نمی شد. در این اطلاعیه آمده است ، اما از طرف دیگر ، در “ورق اطلاعات شرکت کننده” (PIS) اظهار صریح وجود ماهیت ایمن واکسن آزمایش وجود دارد که منجر به داوطلب شدن وی می شود.

آزمایش الکتروانسفالوگرام (EEG) نشان داد که مغز تا حدی تحت تأثیر قرار گرفته است (اختلال در عملکرد هر دو نیمکره و مسیرهای حسی صعودی در هر دو طرف از هر دو اندام تحتانی).

به گفته پزشك ، يك ارزيابي روانپزشكي كمبود خفيفي در عملكرد حافظه كلامي و بينايي و كم عملكرد در عملكرد شناختي را نشان داد.

“او از نظر عصب شناختی و روانشناختی رنج های شدیدی را پشت سر گذاشته است. این واکسن منجر به شکست عصبی عصبی در وی شده بود.”

در این اطلاعیه آمده است: “تعیین کمی از نظر پولی ، رنج ها ، ضربه ها ، درد و تحقیر (دست ها ، پاها و بدن بسته و محکم به تخت محکم شده است)” ، که او و خانواده اش متحمل شده اند و احتمالاً برای زمان زیادی برای آمدن است “.

در این اطلاعیه ادعا شد ، گرچه وی واکنش شدید جانبی به واکسن متحمل شد ، اما ذینفعان نتوانستند از هیچ یک از دستورالعمل های سازمان جهانی بهداشت (WHO) پیروی کنند.

در اطلاعیه ای که یک موسسه حقوقی از طرف این مرد در 21 نوامبر داده بود ، چنین بود: “مشتری ما اظهار می دارد که باید حداقل برای همه مصائبی که او و خانواده اش متحمل شده اند و احتمالاً در آینده متحمل می شوند ، غرامت دریافت کند.”

“وی همچنین اظهار داشت كه هنوز از خوب بودن فاصله دارد و باید مدتها تحت مراقبت پزشكی باشد. بنابراین ، با وجود همه آسیبهایی كه متحمل می شود و آینده نامشخصی در سلامتی وی دارد ، باید غرامت مالی 5 کرور روپیه در طی دو هفته از زمان دریافت این اخطار ، “

در این اطلاعیه همچنین آمده است که آزمایش ، تولید و توزیع واکسن نیز باید بلافاصله متوقف شود ، “در این صورت وی گزینه دیگری به جز اقدام قانونی مناسب علیه همه طرف های مربوطه که متعهد تمام هزینه ها و عواقب”.

هنگامی که خبرگزاری با آنها تماس می گیرد PTI، سخنگوی Ramachandra گفت ، “ما همچنین اخطار را دریافت کرده ایم” ، اما از توضیح بیشتر خودداری کرد.

“کمیته اخلاق و ادعاهای تحقیق DCGI”

دکتر سامیران پاندا ، رئیس بخش ICMR ، بیماری اپیدمیولوژی و بیماری های واگیر ، گفت: در صورت وجود ، پیوند علتی از عوارض جانبی جدی با محصول مورد بررسی در هر آزمایش بالینی به دنبال یک مسیر علمی از پیش تعیین شده ، به طور عینی ارزیابی می شود و در یک مدت مشخص

“هرگونه تحقیق یا استنباط عجولانه مستعد اشتباه است. هم کمیته اخلاق سازمانی و هم DCGI در حال بررسی ارتباط علalی ، در صورت وجود ، بین حوادث ناگوار و محصول تحقیقاتی هستند ، که یک ضد ویروس کرونا واکسن ، ” PTI به نقل از دکتر پاندا

DCGI در 11 سپتامبر به SII دستور داد تا هر استخدام جدید را در آزمایشات بالینی فاز 2 و 3 آکسفورد به حالت تعلیق درآورد. کووید -19 نامزد واکسن تا سفارشات بیشتر در زمینه غول داروسازی AstraZeneca مکث آزمایشات بالینی در کشورهای دیگر به دلیل “یک بیماری غیرقابل توجیه” در یک شرکت کننده در مطالعه.

با این حال ، در 15 سپتامبر ، این اجازه را به موسسه سرم هند داد تا دادگاه را دوباره آغاز کند.

Modi برای تعامل با سه تیم برای کووید -19 واکسن

نخست وزیر نارندرا مودی ، که روز شنبه به احمدآباد ، پونا و حیدرآباد سفر کرد تا بررسی ضد ویروس کرونا تولید و تولید واکسن ، با سه تیم درگیر در توسعه ارتباط برقرار خواهد کرد کووید -19 واکسن از طریق کنفرانس ویدیویی روز دوشنبه.

دفتر نخست وزیر روز یکشنبه در توییتی گفت که این سه تیم از Gennova Biopharma ، Biological E و Dr. Reddy هستند.

با ورودی از PTI