,خبر" />در هر حرفه و زمینه ای اولین قدم برای موفق شدن تسلط کامل برروی پارامتر های آن است. پس اولین قدم در افزایش درصد عربی کنکور و یادگیری بهترین روش مطالعه عربی کنکور، شناخت این درس به صورت کامل است. عربی کنکور از جمله دروسی است که قریب به یقین عده زیادی ازدانش آموزان از یادگیری آن امتناع می کنند و رابطه خوبی با این درس ندارند. هدیه حرف آخر برای شما پکیج پنج روز با حرف آخر است که شامل آزمون، برنامه ریزی، پشتیبان و آموزش است که به صورت رایگان ارائه می شود. من شایان مامندی هستم کارشناس تحصیلی و مشاور انگیزشی آموزشی و امروز شما رو دعوت می کنم تا مقاله نحوه مطالعه عربی کنکور را در سایت موسسه حرف آخر مطالعه کنید. امروز کاملترین اطلاعاتی که برای رسیدن به درصد بالا در عربی کنکور و همچنین تکنیک های مطالعاتی عربی کنکور، تکنیک های جزوه نویسی و تکنیک های تحلیل تست را به صورت کاملا رایگان به شما آموزش خواهم داد و در آخر کوتاه ترین روش یادگیری عربی در کمتر از 25 ساعت را در اختیار شما قرار خواهم داد پس تا انتها با من همراه باشید و سوالات خود را در مورد عربی کنکور اینجا بپرسید تا شما عزیزان را راهنمایی کنم.

اگر مطلب من را کامل مطالعه کرده باشید متوجه حرف آخر می شوید. اگر جزوه نمی نویسید کلا کنکور را کنار بگذارید. اگر به ترتیب پایه پیش بروید یعنی مطالعه عربی کنکور را از دهم شروع کنید اشتباه است زیرا باید مباحث را تفکیک کنید. ترتیب سوالات آن هم از سوال 26 شروع و تا سوال 50 ادامه دارد. توصیه می کنم که قبل از خواندن ادامه مقاله به سری هم به مقاله نحوه صد زدن دینی کنکور بزنید که تکنیک های نابی در آن جا انتظار شما را می کشد و همچنین یک سورپرایز ویژه هم برای شما داریم. اولین نکته در تحلیل تست های عربی کنکور داشتن یک جزوه مناسب است که در ادامه کاربرد آن را آموزش پایه نهم حرف آخر خواهم گفت. ترجمه، قواعد و درک مطلب که خود درک مطلب عربی کنکور هم به سه قسمت سوالات متن، تحلیل صرفی و شکّل تقسیم می شود. درک مطلب و ترجمه وابسته به مبحث قواعد عربی کنکور هستند پس اینجا من به یک نکته مهم خواهم رسید. اما اینجا بعد از اتمام ترجمه باید بدانید که درسنامه 40 درصد در پاسخگویی تست های ترجمه به شما کمک می کند. زیرا در بحث درک مطلب هم باید از ترجمه استفاده کنید و هم از قواعد و اینجاست که با شبی حل یک درک مطلب از سال های گذشته به صورت کامل هم برروی مبحث درک مطلب مسلط می شوید و هم مطالب قبلی برای شما مرور خواهد شد و اینجا یک مسیر اصولی را پیش گرفته اید و بهترین روش مطالعه عربی کنکور را یاد گرفته اید.

در ضمن این پکیج هر سال دانش آموزان دارد که موفق به کسب درصد 100 در عربی کنکور با همین پکیج می شوند. درس عربی کنکور دارای ضریب دو می باشد اما اصلا گول ضریب پایین آن را نخورید چون اهمیت آن به شدت بالاست و دلیل اهمیت عربی در کنکور عملکرد نامطلوب داوطلبان در پاسخگویی به سوالات این درس است و همین موضوع انحراف معیاری در درس عربی کنکور ایجاد کرده است و اهمیت آن را به شدت بالا برده است. نکته دوم هم درمورد جزوه نویسی که یکی از بخش های بهترین روش مطالعه عربی کنکور برای رسیدن به درصد بالاست این است که باید بدانید شما قرار نیست فقط یک دور درس عربی را بخوانید و قطعا مطلبی که الان مطالعه می کنید تا یک ماه آینده در ذهنتان کمرنگ خواهد شد پس نیاز به مرور دارید. در قسمت قبلی نکاتی که لازم بود تا عربی کنکور را بشناسید در اختیارتان قرار داده شد و الان نوبت به نحوه مطالعه عربی کنکور می استاد محمد واعظی  رسد.

بودجه بندی عربی کنکور 25 تست است و در جایگاه دوم در دفترچه عمومی کنکور قرار گرفته است. یک بانک تست برای شما حل می شود. پس برای تسلط کامل بعد از اتمام مبحث ترجمه عربی کنکور هرشب بین 5 الی 10 تست از تست های ترجمه سراسری سال های قبل را حل کنید. بهترین ترتیب برای مطالعه مباحث عربی به شکل قواعد سه پایه، ترجمه و درک مطلب است. مباحث عربی کنکور را به چه ترتیبی بخوانیم؟ مهمترین مباحث عربی کنکور هم در همین سایت می توانید مطالعه کنید و از نکات خوب آن استفاده کنید. برای نوشتن جزوه سعی کنید از رمز گذاری استفاده کنید و نکات زاید را نیز حذف کنید. بارها مشاهده کردم عده زیادی به خاطر تنبلی از جزوه نوشتن امتناع می کنند یا جزوه بقیه را می گیرند. از روی خود کتاب آموزشی مرور می کنم. سوالات عربی کنکور هم به قسمت تقسیم می شود.

هنگامی که شما این مقاله را دوست داشتید، مایل به اطلاعات بیشتری در رابطه با حرف آخر هفتم وب سایت خود باشید.