ترجمه هزینه

10 شرکت برتر ترجمه در لندن ترجمه صفحه ای چنده؟
توسط: پتر الکس ارسال شده در 4 روز پیش

top-10-translation-companies-in-london.jpg
لندن به عنوان یک شهر جهانی شناخته می شود. این یکی از قطب های مهم مالی جهان است. بیشتر فعالیت های مالی لندن در Square Mile و Canary Wharf انجام می شود. بسیاری از مراکز شرکت های انگلیسی و جهانی در لندن حضور دارند. بنابراین ، مردم از سراسر جهان به اینجا می آیند تا فرصت های شغلی زیادی را دنبال کنند. با این حال ، همه این افراد نمی توانند به زبان انگلیسی صحبت کنند. بنابراین ، شرکت های ترجمه در لندن تی اف سنتر به نیروی کار متنوع کمک می کنند تا موانع ارتباطی را کاهش دهند. بگذارید نگاهی بیندازیم.

لیست 10 شرکت برتر ترجمه در لندن:
ترجمه مریخ
مطلق ترجمه و ترجمه
ترجمه های GTS
ترجمه های Avo
ترجمه توسط HUMANS
صحبت كردن
درون کشیدن
CCJK
Language-World لندن
مترجم انگلستان

ترجمه مریخ
Mars Translation یکی از شرکتهای ترجمه شناخته شده در لندن است . این سرویس خدماتی مانند ترجمه ، ترجمه ماشین عصبی و MTPE را ارائه می دهد. علاوه بر این ، سایر خدمات ارائه شده بومی سازی وب سایت ، تبدیل DTP و پرونده ، محتوا ، یکپارچه سازی و موارد دیگر است. این خدمات در مجموعه ای از زمینه های مختلف مانند بازی ها و محلی سازی نرم افزار ، تجارت و امور مالی و تبلیغات و بازاریابی ارائه می شوند. علاوه بر این ، سایر خدمات ارائه شده شامل مسافرت و گردشگری ، ترجمه قیمت به انگلیسی پزشکی و بهداشتی و فنی و مهندسی است. علاوه بر این ، ترجمه مریخ دارای تیمی از مترجمان بومی است که خدمات ترجمه بی وقفه و با نرخ مناسب را به شما ارائه می دهد.

مطلق ترجمه و ترجمه
شرکت مطلق ترجمه و ترجمه یک شرکت ترجمه و ترجمه بین المللی است. 24 سال است که خدمات مشاوره فرهنگی ، تفسیر حرفه ای و ترجمه ارائه می دهد. این خدمات در مجموعه ای از زمینه ها مانند شورا و همکاران مسکن ، علوم زندگی ، حقوقی ، فناوری ارائه می شوند. علاوه بر این ، خدمات ارائه شده در زمینه های دیگر تلویزیون و فیلم ، بازاریابی و تبلیغات و مد است. Absolute Interpreting and Translations تیمی از مترجمان واجد شرایط و ماهر استخدام کرده است. این مترجمان در یک سیستم مدیریت سفارشی منحصر به فرد ثبت شده اند. این سیستم مترجم ماهر را با توجه به نیاز تفسیر و ترجمه اختصاص می دهد.

ترجمه های GTS
GTS Translations یک شرکت ترجمه مشهور است. 15 سال است که خدمات ترجمه با کیفیت بالا ارائه می دهد. GTS از فرآیند ترجمه انسانی و به دنبال آن سیاست دقیق کیفیت استفاده می کند. علاوه بر این ، از ترجمه های پیشرفته به کمک رایانه برای ساده سازی فرآیند ترجمه استفاده می کند. بنابراین ، آنها خدمات ترجمه بی عیب و نقص را در یک زمان چرخش سریع به مشتریان ارائه می دهند. GTS خدمات ترجمه را در بسیاری از زمینه ها مانند تبلیغات ، بازاریابی ، دارویی ارائه می دهد. علاوه بر این ، زمینه های پزشکی ، نرم افزاری ، فنی و موارد دیگر را پوشش می دهد . همه خدمات به بیش از 80 زبان و صدها زوج زبانی ارائه می شوند.

ترجمه های Avo
Avo Translations یک شرکت ترجمه حرفه ای در لندن است. خواه ترجمه اسناد یا وب سایت باشید ، ترجمه های معتبر و دقیق را با توجه به نیاز شما فراهم می کند. علاوه بر این ، خدمات زبان اضافی مانند تصحیح ، محلی سازی ، ترجمه و خدمات رونویسی را ارائه می دهد. Avo Translations با هدف ارائه خدمات ترجمه با توجه به شرایط عصر دیجیتال انجام می شود. این یک فرایند ترجمه ساده را دنبال می کند ، وقتی مشتری درخواستی را برای شما ارسال می کند ، شرکت پیشنهادی ترجمه گوگل را به آنها ارائه می دهد و متن شما را ترجمه می کند. سرانجام ، آنها خدمات ترجمه مرفه را تصحیح و ارائه می دهند.

ترجمه توسط HUMANS
Translate by HUMANS یکی از شرکتهای ترجمه برتر است. این سرویس خدماتی مانند ترجمه ، بومی سازی ، خدمات تفسیر را در مجموعه ای از زمینه های مختلف مانند بانکداری و دارایی ، پزشکی ، بهداشت و پزشکی و حقوقی ارائه می دهد. علاوه بر این ، خدمات ارائه شده در زمینه های دیگر فنی و مهندسی ، خرده فروشی و تجارت الکترونیکی و مسافرت و مهمان نوازی است. همه این خدمات به 180 زبان به علاوه ارائه می شوند . Translate By HUMANS یک راه حل یک مرحله ای منحصر به فرد ارائه می دهد که با توجه به نیاز مشتری سفارشی می شود. این پروژه ها ترجمه هایی را به 5 مترجم 5 سال تجربه اضافه می کند. به این ترتیب آنها موفق به ارائه نتایج دقیق ترجمه می شوند.

صحبت كردن
Speakt از بهترین شرکتهای ترجمه در لندن است. این تیم دارای تیمی از مترجمان بومی از سراسر جهان است. این مترجمان ، بدون توجه به نوع ترجمه ای که نیاز دارید ، خدمات ترجمه بی عیب و نقصی را به شما ارائه می دهند. هر پروژه ترجمه به یک مدیر پروژه اختصاص دارد که تجربه قبلی در مدیریت چنین پروژه هایی را دارد. شما می توانید از طریق سیستم ترجمه آنلاین و نرم افزار مدیریتی سفارش دهید و خدمات ترجمه ثروتمند را با زمان چرخش سریع و نرخ های اقتصادی دریافت کنید. همچنین نرم افزار مدیریت قیمت هر پروژه را به شما تضمین می کند بنابراین نگران هزینه های پنهان نباشید. بنابراین ، اگر در لندن هستید ، می توانید بدون هیچ تردیدی خدمات Speakt را انتخاب کنید.

درون کشیدن
Intrawest یک شرکت ترجمه حرفه ای است . این خدمات ارائه خدمات ترجمه و تفسیر مرفه است. علاوه بر این ، DTP و طراحی اسناد را پوشش می دهد. Intrawest پس از ارزیابی دقیق ، یک زبان شناس را از پایگاه داده در بخشهای مختلف انتخاب کرده است. با مهارت در زبانشناسی ، مدیریت پروژه همچنین مهارت اضافی مترجمان Intrawelt است. آنها خدمات ترجمه و تفسیر دقیق را در زمینه های مختلف مانند تولید ، علوم زندگی ، فناوری اطلاعات و وب ارائه می دهند. علاوه بر این ، سایر زمینه های تحت پوشش مد و لوکس ، سرگرمی و اوقات فراغت ، انرژی و محیط زیست و خرده فروشی است. اگر به دنبال یک شرکت ترجمه حرفه ای در لندن هستید ، Intrawelt گزینه مناسبی برای شماست.

CCJK
CCJK یک شرکت برتر ترجمه است. این سرویس خدماتی مانند ترجمه زبان ، محلی سازی ، چندرسانه ای را ارائه می دهد. علاوه بر این ، این سرویس همچنین خدماتی مانند رونویسی ، ویرایش و تفسیر را ارائه می دهد. این خدمات در مجموعه ای از صنایع مختلف مانند اتومبیل سازی ، مالی ، علوم زندگی ، ساخت ، آموزش و غیره ارائه می شود. CCJK تیمی از مترجمان بومی دارد که پس از بررسی دقیق آنها را استخدام کرده است. بنابراین آنها خدمات ترجمه بی عیب و نقص را با زمان چرخش سریع و نرخ اقتصادی به مشتریان خود ارائه می دهند. شرکت های درجه یک دنیا از CCJK کمک می گیرند.

Language-World لندن
Lingua-World یک شرکت برتر ترجمه است. هدف آن ارائه خدمات ترجمه و ترجمه بدون نقص به مشتریان خود است. این خدمات در حال ارائه خدمات به بخش های مختلف مانند تجارت ، شیمی ، فرهنگ و بازی است. علاوه بر این ، سایر زمینه ها شامل بازاریابی ، پزشکی ، دارویی و فناوری است. این تیم یک تیم مترجم بومی دارد که در زمینه های خود متخصص موضوعات هستند و اصطلاحات خاص صنعت را می دانند. بنابراین ، آنها خدمات ترجمه بی عیب و نقصی را به شما ارائه می دهند. بعلاوه ، این خدمات به همه زبانها و گویش ها ارائه می شود. Lingua-World از فناوری پیشرفته برای کاهش روند تکرار استفاده می کند.

مترجم انگلستان
Translator UK یک آژانس برتر ترجمه در لندن است. این خدمات طیف گسترده ای از خدمات ترجمه از جمله ترجمه اسناد ، ترجمه مجاز ، خدمات تفسیر را ارائه می دهد. علاوه بر این ، سایر خدمات ارائه شده ترجمه گواهینامه ، ترجمه پزشکی و خدمات ترجمه قانونی و بسیاری دیگر هستند. بهترین مترجمان مناسب را از پایگاه داده آنها انتخاب می کند و یک پروژه ترجمه را به آنها اختصاص می دهد. علاوه بر این ، وقتی مترجمان ترجمه خود را انجام می دهند ، Translate UK تصحیح کننده ای را برای بررسی صحت ترجمه اختصاص می دهد. وقتی آنها در ترجمه مغایرتی پیدا کنند ، آن مترجم را از پایگاه داده حذف می کنند و مترجم صالح را جایگزین می کنند. به این ترتیب آنها از صحت ترجمه اطمینان حاصل می کنند.

بسته بندی کردن:
آیا می خواهید در مرکز مالی جهان کسب و کاری راه اندازی کنید؟ آیا از موانع ارتباطی می ترسید؟ نگران نباش. شما می توانید از 10 شرکت برتر ترجمه در لندن برای کاهش موانع ارتباطی کمک بگیرید. آنها به شما کمک می کنند تا کار شما را به طور موثر شروع کنید.