COVID-19: وزیر بهداشت گفت دولت هند هرگز نگفته است که کل کشور را واکسینه می کند

وزیر بهداشت ، هارد وردان گفت: “تا ماه ژوئیه تا آگوست ، ما برنامه ای برای تهیه واکسن برای حدود 25-30 کرور نفر داریم.”

COVID-19: وزیر بهداشت گفت دولت هند هرگز نگفته است که کل کشور را واکسینه می کند

دکتر بالرام بهارگاوا ، رئیس ICMR افزود که اگرچه همه افراد این واکسن را دریافت نخواهند کرد ، اما آنها برای شکستن زنجیره انتقال ویروس ، تعداد کافی از افراد را واکسینه می کنند.

راجش بوشن وزیر بهداشت گفت كه دولت هند هرگز نگفت كه واكسن كل كشور را به وجود خواهد آورد. در یک کنفرانس مطبوعاتی اخیر ، از بوشن س heldال شد که واکسیناسیون کل کشور در برابر این کشور چه مدت طول می کشد؟ ویروس کرونا . بوشان در پاسخ گفت: “من فقط می خواهم این را روشن کنم که دولت هرگز در مورد واکسیناسیون کل کشور صحبت نکرده است”. این بدان معنی است که فقط کسانی که در لیست اولویت هستند واکسینه می شوند.

این می تواند به معنای تنها چند کرور نفر باشد که به آن نیاز دارند (بخوانید: کارکنان بهداشتی ، سالخوردگان و غیره) با توجه به اخبار CNN18 انتشار خبر. افراد سالمی که توانایی تهیه آن را دارند باید منتظر بمانند تا واکسن ها برای استفاده تجاری در دسترس قرار بگیرند و آن را از داروخانه ها خریداری کنند یا از بیمارستان تهیه کنند.

اگرچه ممکن است فکر کنیم ضد واکسر فقط یک پدیده غربی است ، گفتگوی اخیر با آنانت باهان ، محقق در زمینه بهداشت جهانی ، اخلاق زیستی و سیاست های بهداشتی ، خلاف این را به ما گفت. با این اوصاف ، دولت به چنین افرادی که بخشی از لیست اولویت هستند اما به هر دلیلی نمی خواهند واکسینه شوند ، گزینه انصراف از دریافت واکسن را داده است.

بر اساس گزارش های دیگر اخبار ، وزیر بهداشت اتحادیه ، هارد وردان نیز وقتی اظهار داشت که تا 30 کرور هندی در برابر کووید -19 طبق برنامه های دولت مرکزی تا آگوست 2021.

وی در حال توزیع ماسک و صابون در ایستگاه راه آهن دهلی قدیمی بود که گفت که “در 3-4 ماه اول سال آینده ، این احتمال وجود دارد که بتوانیم واکسن را برای مردم کشور تهیه کنیم.”

“تا ماه ژوئیه تا آگوست ، ما برنامه ای برای تهیه واکسن برای حدود 25-30 کرور نفر داریم و بر این اساس در حال آماده سازی هستیم ،” NDTV وردان به خبرنگاران گفت.

بوشان همچنین لازم است که در مورد امور مربوط به علم ، قبل از شروع گفتگوها ، همه حقایق را بدست آوریم.

دکتر بالام بهارگاوا ، رئیس ICMR افزود که اگرچه همه افراد این واکسن را دریافت نخواهند کرد ، اما آنها برای شکستن زنجیره انتقال ویروس ، تعداد کافی از افراد را واکسینه می کنند.

“ممکن است لازم باشد که همه واکسیناسیون کنیم یا نشود. اگر قبل از انجام این کار بتوانیم به توده بحرانی برسیم ، پس نیازی به آن نیست. به همین دلیل اقدامات (مانند ماسک و غیره) ادامه خواهد یافت (حتی پس از واکسیناسیون). “

بر اساس گزارش توسط چاپ، توده بحرانی به نقطه ای اشاره دارد كه افراد كافی از واكسن زنجیره انتقال را دریافت كرده باشند. این مصونیت گله نامیده می شود. (بررسی)

مورد دیگری که بهارگاوا در مورد آن صحبت کرد این است که آیا افرادی که قبلاً آلوده شده اند و از لحاظ تئوری آنتی بادی دارند ، واکسن می زنند یا خیر.

وی گفت که هنوز تصمیمی در مورد تزریق این واکسن به افرادی که قبلاً از این بیماری بهبود یافته اند اتخاذ نشده است و این موضوع توسط گروه متخصص ملی واکسن Covid در حال بحث است.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>