مرکز دستورالعمل های استفاده اضطراری را برای واکسن COVID-19 در نظر گرفته است. هوداود هشدار می دهد موج بعدی “مانند سونامی”

به طور کلی ، یک عکس از وضعیت COVID-19 در سراسر کشور نشان داد که کل پرونده ها با 45209 مورد جدید در روز یکشنبه به 90.95 لک افزایش یافت

به عنوان تحقیقات و آزمایشات از کووید -19 واکسن ها ادامه دارد ، این مرکز در حال بررسی روش های مجوز اضطراری و استفاده از ضد ویروس کرونا واکسن ها در انتظار تکمیل آزمایشات بالینی مرحله سه و مجوز منظم هستند.

این تحولات در پس زمینه Pfizer که به دنبال مجوز استفاده اضطراری از آن است ، اهمیت پیدا می کند کووید -19 واکسن از تنظیم کننده های ایالات متحده. یکی دیگر از غول های بیوتکنولوژی مستقر در آمریکا ، Moderna ، گفت که همچنین قصد دارد طی هفته های آینده برای مجوز استفاده اضطراری (EUA) با سازمان غذا و داروی آمریکا (USFDA) اقدام کند.

در همین حال ، به عنوان مقامات برای مبارزه با اخیر بسیج شده اند کووید -19 موج در دهلی ، دولت روز یکشنبه گفت که بیش از 400 تخت ICU به آن اضافه شده است کووید -19 بخشها

در مجموع 1650 تخت ICU در شهر برپا شده است تا به مقابله با افزایش موج موارد کمک کند ، که 250 مورد در بیمارستان های خصوصی ، 650 مورد در تاسیسات دولتی دهلی و 750 مورد در مرکز اداره خواهد شد.

به طور کلی ، یک عکس فوری از سراسر کشور است کووید -19 وضعیت نشان داد که کل پرونده های قضایی با 45209 مورد جدید در روز یکشنبه به 90.95 لک افزایش یافت. وزارت بهداشت اتحادیه افزود که بهبودها به 85،21،617 افزایش یافت و نرخ بهبود ملی را به 93.69 درصد رساند.

از طرف دیگر ، تلفات با 501 کشته بیشتر به 1،33،227 رسید. با این حال ، وزارت افزود که کووید -19 میزان مرگ و میر مورد به 1.46 درصد کاهش یافته است.

وزارت گفت ، تعداد پرونده های فعال برای دوازدهمین روز متوالی زیر پنج لک باقی مانده است و افزود که از تاریخ 4،40،962 مورد فعال در کشور وجود دارد. این 4.85 درصد از کل بارهای پرونده را شامل می شود.

به عنوان بخشی از تلاشهای مرکز برای کمک به دولتهای ایالتی در مهار کووید -19 گسترش ، تیم های سطح بالای مركزی روز یكشنبه به اوتار پرادش ، پنجاب و هیماچال پرادش اعزام شدند.

این ایالت ها یا از افزایش تعداد موارد فعال گزارش شده اند – کسانی که در بیمارستان بستری هستند یا تحت نظارت پزشکی در انزوا در خانه هستند ، یا افزایش موارد جدید روزانه را نشان می دهند ویروس کرونا وزارت گفت ، عفونت ها.

“این تیمهای سه نفره از مناطقی بازدید می کنند که تعداد زیادی از آنها گزارش شده است کووید -19 موارد و حمایت از تلاش های دولت برای تقویت مهار ، نظارت ، آزمایش ، اقدامات پیشگیری و کنترل عفونت ، و مدیریت بالینی کارآمد موارد مثبت.

وزارتخانه افزود: “تیم های مرکزی همچنین باید در مدیریت موثر چالش های مربوط به تشخیص به موقع راهنمایی و پیگیری کنند.”

مرکز بررسی روش های مجاز اضطراری واکسن

عضو NITI Aayog (بهداشت) وینود پاول ، مشاور اصلی علمی دولت K VijayRaghavan و وزیر بهداشت اتحادیه راجش بوشن از جمله کسانی بودند که در جلسه ای در مورد کووید -19 تولید واکسن در این هفته ، PTI گزارش شده

در این جلسه موضوع تعهد پیش خرید واکسن ها از جمله قیمت گذاری نیز مورد بحث و بررسی قرار گرفت.

“تصمیم بر این شد که گروه واکسن تشکیل شده از PMO (VTF) اصول مجوز استفاده اضطراری را تعیین کند در حالی که گروه متخصص ملی در مورد واکسن برای کووید -19 (NEGVAC) باید در تعیین اصول تعهد در بازار ، از جمله قیمت گذاری واکسن ، پیشگام باشد. ” PTI به نقل از منابع به نقل از

پنج واکسن تحت مراحل مختلف آزمایشات بالینی در هند قرار دارند. انستیتوی سرم هند آزمایش سه فاز آکسفورد-آسترا زنکا را انجام می دهد کووید -19 واکسن ، در حالی که Bharat Biotech و ICMR در حال حاضر دنباله فاز سه از تزریق بومی COVAXIN را آغاز کرده اند.

یک واکسن بومی ساخته شده توسط زیدوس کادیلا آزمایش بالینی مرحله دو را در کشور به پایان رسانده است. آزمایشگاه های دکتر ردی به زودی آزمایشات فاز دو و سه آزمایش روس را آغاز می کنند کووید -19 واکسن Sputnik V در هند.

به گفته این منبع ، جلسه فوری گروه ویژه واکسن (VTF) با کارشناسان برای بررسی وضعیت علمی واکسن ها در سطح جهان تشکیل می شود و اینکه آیا در این صورت چطور و چه زمانی باید تصمیم گیری در مورد مجوز واکسن های اضطراری گرفته شود.

شرایط مرجع برای دو نهاد اصلی که با معرفی واکسن سروکار دارند – گروه مشاوره فنی ملی برای ایمن سازی (NTAGI) و سازمان کنترل و کنترل استاندارد دارویی (CDSCO) – تعیین می شوند و نقش آنها برای مجوز و مجوز اضطراری به وضوح مشخص می شود.

Uddhav Thackeray در مورد سستی در نبرد COVID هشدار می دهد

وزیر ارشد ماهاراشترا ، اوداو Thackeray گفت که در حالی که کووید -19 گسترش به دلیل “خویشتنداری و انضباط” توسط مردم مهار شده است ، رضایت خاطر در رعایت پروتکل احتیاط می تواند موج دوم یا سوم “مانند سونامی” ایجاد کند.

“در گذشته ما همه جشنواره های خود را با احتیاط جشن می گرفتیم. این Ganeshotsav باشد یا Dussehra. همه شما با من همکاری می کنید. حتی هنگام جشن دیوالی ، من از شما خواستم که ترقه را ترک نکنید و آن را دنبال کردید. و به همین دلیل ، جنگ با کووید در کنترل ماست. “به نقل از NDTV وی گفت:

“اما من از همه شما کمی عصبانی هستم. من قبلاً گفته بودم که بعد از دیوالی ازدحام جمعیت زیاد خواهد شد. فکر نکنید COVID تمام شده است. من افراد زیادی را دیده ام که ماسک ندارند. خیلی بی خیال نباشید. در کشورهای غربی باشید تاکرایی افزود ، این موج دوم و سوم مانند سونامی قوی است. احمدآباد حتی مقررات منع رفت و آمد در شب را اعمال کرده است.

دولت دهلی می گوید 400 تخت ICU به زودی اضافه می شود

مقامات دهلی روز یکشنبه گفتند که 29 تخت ICU در روز سه شنبه ، 100 در چهارشنبه ، 76 در روز پنجشنبه و 206 تخت در روز شنبه ، PTI گزارش شده وزیر بهداشت Satyendar Jain گفت که تعداد بیشتری تخت ICU طی چند روز آینده راه اندازی می شود.

دولت AAP روز پنجشنبه بیمارستان های خصوصی را به افزایش درصد غیر ICU هدایت کرد کووید -19 همچنين به 42 بيمارستان خصوصي دستور داده است كه 80 درصد از تخت هاي ICU خود را با تاخير فوري رزرو كنند ویروس کرونا بیماران.

به عنوان تعداد کووید -19 مرگ و میرها در پایتخت ملی افزایش می یابد ، همچنین گزارش شده است که مکان های دفن در حال خالی شدن است ، PTI گزارش گفت. جین گفت که در این زمینه با مقامات شرکت های بزرگ شهرداری صحبت کرده است.

“آنها اطمینان داده اند كه اقدامات كافی در حال انجام است و مشكلی در انجام آخرین آئین کسانی که به دلیل کووید -19 ،” او گفت.

دهلی ، که در زیر موج سوم این کشور احساس خوبی داشته است ویروس کرونا شیوع ، میزان مرگ و میر 1.58 درصدی را نشان داده است در مقایسه با میزان کشندگی کشور 1.48 درصد.

فقط در ماه نوامبر ، دهلی تا تاریخ 21 نوامبر هزار و 759 کشته ثبت کرده است که هر روز حدود 83 کشته است. تعداد مرگ و میر در 10 روز گذشته چهار بار از 100 علامت شکسته است.

در صورت افزایش موارد ممکن است دانشکده ها تعطیل شوند: دولت کارناتاکا

به سختی شش روز پس از بازگشایی کالج های مهندسی و مهندسی در این ایالت ، دکتر کی سوداکار وزیر بهداشت کارناتاکا روز یکشنبه گفت که اگر ویروس کرونا موارد بالا می رود

کالج های مدرک ، مهندسی و دیپلم پس از هشت ماه تعطیلی در 17 نوامبر بازگشایی شدند ویروس کرونا قفل محصور شده

در این شرایط ، گزارشاتی منتشر شد که حداقل 130 دانش آموز توسط این بیماری آلوده شده اند کووید -19 .

سوداكار در پاسخ به س aboutالات درباره افزایش ویروس کرونا موارد در بین دانش آموزان.

اظهارات وزیر پیش از نشست مهم دولت کارناتاکا در روز دوشنبه برای تصمیم گیری در مورد بازگشایی مدارس صورت گرفت. سوداکار گفت که مدارس هنوز از این ترس در این ایالت بازگشایی نشده اند ویروس کرونا .

با بیان اینکه حدود 120 تا 130 دانش آموز به این بیماری آلوده شدند ویروس کرونا طبق گزارش رسانه ها ، سوداخار گفت كه از مقامات ارشد اطلاعات بيشتر خواهد خواست.

نواحی راجستان فردا برای مرحله اول نظرسنجی پنچایات آماده می شوند

همه مقدمات برای مرحله اول انتخابات اجساد پنچایات در 21 منطقه راجستان در روز دوشنبه آماده شده است ، PTI گزارش شده

طبق گفته نماینده کمیساریای ایالتی PS Mehra ، حدود 72.38 نفر از مردم واجد شرایط رأی دادن در این انتخابات خواهند بود سامیتی پنچایات و zila parishad نظرسنجی های روز دوشنبه ، که نزدیک به 25000 EVM در 10131 شعبه اخذ رای استفاده خواهد شد.

وی گفت که حدود 50،000 کارمند برای نظرسنجی ها مستقر خواهند شد ، افزود: مردم می توانند از ساعت 7.30 صبح تا 5 بعد از ظهر رأی دهند.

مهرا از نامزدها و هواداران آنها درخواست کرده است که به شدت پیگیری کنند ویروس کرونا دستورالعمل های مرتبط با صادر شده توسط مقامات.

در مرحله اول ، انتخابات در ولسوالی های آجمر ، بانسوارا ، بارمر ، بهیلوارا ، بیکانر ، بوندی ، چیتورگاره ، چورو ، دونگرپور ، هانومنگاره ، جیسالمر ، جالور ، جلالوار ، جهونجونو ، ناگور ، پالی ، پراتاپگار ، راجساماند برگزار می شود. ، Tonk و Udaipur.

وزیر ارشد راجستان آشوک گهلو بررسی کرد کووید -19 وضعیت و به مقامات گفت که مهمترین اولویت دولت نجات جان انسانها و اطمینان از رعایت دقیق اقدامات احتیاطی ضد همه گیری مردم است.

وی در یک سری تویت ها گفت: “همچنین دستورالعمل هایی برای نظارت دقیق بر تلاش برای مهار در مناطقی که میزان عفونت زیاد است و همچنین اطمینان از رعایت قانون استفاده از ماسک در هنگام بیرون بودن از افراد ،”

مطابق با دستور صادر شده در روز شنبه ، بازارها ، رستوران ها ، مراکز خرید و سایر مسسات تجاری در مناطق شهری تا ساعت 7 بعد از ظهر بسته می شوند و ساعت منع رفت و آمد شبانه از ساعت 8 بعد از ظهر تا 6 بعد از ظهر در هشت دفتر مرکزی: جیپور ، جودپور اعمال می شود ، کوتا ، بیکانر ، اودایپور ، آجمر ، الوار و بهیلوارا.

در همین حال ، گزارش شده است که دولت اوتار پرادش تصمیم به انجام اجباری گرفته است کووید -19 آزمایشات روی مسافران از دهلی به عنوان پایتخت ملی با افزایش موارد مقابله می کند.

وی افزود: “ما در پی موج آزمایش افرادی که از دهلی با هواپیما ، اتوبوس یا قطار می آیند آزمایش خواهیم کرد کووید -19 گزارش ها به نقل از دبیر ارشد UK RK Tiwari در پایتخت ملی اعلام شد. وی افزود: “ما در حال بحث درمورد تعداد افرادی هستیم که مجاز به شرکت در عروسی یا سایر مراسم هستند.”

روز یکشنبه Baby Rani Maurya ، فرماندار اوتاراخند گفت که او آزمایش کرده است مثبت برای کووید -19 . گزارش ها حاکی است که وی روز شنبه باگات سینگ کوشیاری فرماندار ماهاراشترا در محل اقامت خود در دون ملاقات کرده است.

ایالات متحده واکسیناسیون “گسترده” را از دسامبر آغاز می کند

ایالات متحده امیدوار است که برنامه گسترده ای را برای کووید -19 واکسیناسیون در اوایل دسامبر ، رئیس دولت ویروس کرونا تلاش واکسن یکشنبه گفت.

مونسف اسلاوی به سازمان غذا و داروی آمریكا گفت: “برنامه ما این است كه بتوانیم واكسنها را ظرف 24 ساعت پس از تصویب به سایتهای ایمن سازی ارسال كنیم.” CNN. “بنابراین انتظار دارم که شاید در روز دو تصویب ، در 11 یا 12 دسامبر باشد.”

گزارش شده است كه مشاوران واكسن FDA از 8 تا 10 دسامبر ملاقات می كنند و در مورد تأیید واكسنهایی صحبت می كنند كه به گفته Pfizer و Moderna حداقل 95 درصد موثر هستند.

جزئیات دولتی

هند کووید -19 تالی در 7 آگوست از مرز 20 لک ، در 23 آگوست 30 لک و در 5 سپتامبر از 40 لک عبور کرده بود. در 16 سپتامبر از 50 لک عبور کرد ، در 28 سپتامبر 60 لک ، در 11 اکتبر 70 لک ، در 29 اکتبر از 80 لک عبور کرد و در 20 نوامبر از 90 لک گذشت.

طبق ICMR ، بیش از 13.17 کرور نمونه تا 22 نوامبر با 10،75،326 نمونه در روز شنبه آزمایش شده است.

501 کشته جدید در روز یکشنبه شامل 111 نفر از دهلی ، 62 نفر از ماهاراشترا ، 53 نفر از بنگال غربی ، هر کدام 25 نفر از کرالا و هاریانا ، 24 نفر از اوتار پرادش ، 23 نفر از پنجاب ، 22 نفر از چتیسگره و 20 نفر از کارناتاکا است.

در مجموع 1،33،227 مرگ گزارش شده تاکنون در کشور شامل 46،573 مورد از ماهاراشترا و پس از آن 11،641 نفر از کارناتاکا ، 11،586 نفر از تامیل نادو ، 8270 نفر از دهلی ، 7،976 از بنگال غربی ، 7،524 نفر از اوتار پرادش ، 6،927 از آندرا پرادش ، 4595 مورد از پنجاب و 3846 از گجرات.

با ورودی های آژانس ها

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>