تعداد COVID-19 هند از 90 لک به دلیل افزایش جشن های پس از جشن عبور می کند. گجرات ، نماینده مجلس ممنوعیت رفت و آمد شبانه در مناطق داغ را اعمال می کند

“منع رفت و آمد در آخر هفته” – که 57 ساعت از 9 شب جمعه تا 6 صبح روز دوشنبه طول می کشد – در شهر احمدآباد اعمال شده در حالی که دولت گجرات منع رفت و آمد شبانه در سورات ، راجکوت و وادودارا را اعلام کرده است.

دولت گجرات روز جمعه یک ساعت پس از اجرای “منع رفت و آمد کامل” در احمدآباد برای جلوگیری از موج خروج از کشور ، منع رفت و آمد شبانه در راجکوت ، وادودارا و سورات را اعلام کرد. کووید -19 موارد در ایالت. در همین حال ، مناطق مهار در دهلی در حالی که پایتخت ملی با موج سوم عفونت ها مبارزه می کند ، روز جمعه به 4550 منطقه افزایش یافت.

بعلاوه ، وزیر ارشد مادیا پرادش ، شیوراج سینگ چوهان اعلام کرد یک منع رفت و آمد شبانه در اواخر عصر جمعه در مناطق ایندوره ، بوپال ، گوالیور ، ویدیشا و راتلام بین ساعت 10 شب تا 6 صبح ، از 21 نوامبر آغاز می شود. وزیر ارشد گفت: با این وجود افرادی که مشغول خدمات اساسی و کارگران کارخانه هستند از مقررات منع رفت و آمد معاف هستند.

در همین حال ، گزارش ها شهر پونا در ماهاراشترا را به عنوان یک نقطه داغ با خود ذکر کرده اند کووید -19 پس از دهلی و بنگالورو مجموعاً به 3.44 لک رسیده است که سومین شهر بزرگ در هند است. در پایتخت ایالت بمبئی ، شرکت شهرداری Brihanmumbai برنامه های خود را برای افتتاح مدارس در پی افزایش پرونده های پس از جشن افزایش نداد.

در حالی که ایالات برای جلوگیری از گسترش درهم و برهم هستند کووید -19 پس از فصل جشن و شروع زمستان ، وزارت بهداشت اتحادیه گفت که هند کووید -19 caseload با 45،882 مورد جدید در روز جمعه از مرز 90 لک عبور کرد.

هند ویروس کرونا در طی چند روز گذشته موارد پس از بیش از چهار ماه در روز 17 نوامبر به زیر 30000 کاهش یافته است.

در همین حال ، بهبودها به 84.28 لک افزایش یافت و نرخ بهبود ملی را به 93.6 درصد رساند.

کل ویروس کرونا موارد به 90،04،365 رسید و با این تعداد تلفات به 1،32،162 رسید کووید -19 ادعای 584 زندگی در یک بازه 24 ساعته ، داده های به روز شده در ساعت 8 صبح نشان داد.

وزارت افزود که کووید -19 میزان مرگ و میر در موارد دیگر به 1.46 درصد کاهش یافته است.

4،43،794 مورد فعال وجود دارد ویروس کرونا داده ها بیان داشت ، عفونت در کشور که 4.92 درصد از کل پرونده ها را تشکیل می دهد.

در ایالت هیماچال پرادش ، یک مرد 52 ساله تنها ساکن آزمایش منفی بود کووید -19 در یک روستای 42 ساله در منطقه Lahaul-Spiti ، PTI گزارش شده

دهکده تورانگ در منطقه Lahaul-Spiti آخرین نقطه کانونی است که در منطقه قبیله ای با جمعیت کم به معرض دید گذاشته شده است. در اوایل ماه اکتبر ، 39 نفر از ساکنان دهکده Rangrik دره Spiti از نظر آزمایش مثبت بودند.

کارشناسان علت این افزایش را به سه دلیل اعلام کردند: عملکرد مذهبی اخیر در لاهول ، زمستان شدید و ورود بسیاری از گردشگران به منطقه پس از افتتاح تونل آتال در روتنگ.

با شروع منع رفت و آمد در آخر هفته احمدآباد ، گجرات در 3 شهر منع رفت و آمد شبانه اعمال کرد

روز جمعه ، دولت گجرات منع رفت و آمد شبانه را اعلام کرد ، یعنی از ساعت 9 شب تا 7 صبح در سورات ، راجکوت و وادودارا.

وزیر ارشد ویجی روپانی همچنین به خبرنگاران گفت که دولت احتمال قفل شدن كامل در قطب تجاری این ایالت ، شهر احمدآباد را كه شاهد افزایش موارد بوده است ، رد كرده است.

327 نفر از نظر آزمایش مثبت بودند ویروس کرونا یک مقام وزارت بهداشت دولتی گفت که در روز جمعه در منطقه احمدآباد ، تعداد عفونت ها را به 46،595 نفر رساند. این مقام گفت که از آخرین موارد ، 305 مورد عفونت فقط در شهر احمدآباد بوده است ، در حالی که 22 مورد در مناطق روستایی این منطقه شناسایی شده است.

روپانی گفت “یک قانون منع رفت و آمد در آخر هفته” – که 57 ساعت از 9 شب جمعه تا 6 صبح روز دوشنبه طول می کشد – از جمعه شب فقط در شهر احمدآباد “به عنوان یک اقدام پیشگیرانه” اعمال شده است.

وی گفت: “در حال حاضر بحث تحمیل قفل در گجرات مطرح نیست. ما تصمیم گرفته ایم كه در روزهای شنبه و یكشنبه فقط در شهر احمدآباد قانون منع رفت و آمد منعقد كنیم.”

روپانی به خبرنگاران گفت ، علاوه بر این ، به پلیس دستور داده شده است تا در برابر افرادی که بدون ماسک صورت در حال پرسه زدن و نقض هنجارهای فاصله اجتماعی هستند ، اقدامات جدی انجام دهد.

شركت شهرداري احمدآباد (AMC) روز جمعه گفت كه 600 دستگاه اتوبوس شهري كه توسط آن اداره مي شوند ، در مدت زمان ممنوع الخروجي تردد نخواهند كرد.

در اعلامیه AMC آمده است که از روز دوشنبه ، یک قانون منع رفت و آمد در شب از ساعت 9 شب تا 6 صبح در شهر اعمال می شود. شهر احمدآباد شاهد افزایش مداوم مناطق است ویروس کرونا موارد از ابتدای ماه جاری است.

چند ماه پیش از حدود 140 مورد روزانه ، اکنون شاهد بیش از 200 مورد در این شهر است کووید -19 عفونت های یک روزه

دولت دهلی می گوید کاهش “تدریجی” در موارد جدید ، کاهش انتشار را نشان می دهد

در حالی که مناطق مهار در دهلی افزایش یافت ، وزیر بهداشت Satyendar Jain به نقل از PTI به عنوان گفت که “کاهش تدریجی” در تعداد جدید کووید -19 موارد و میزان مثبت ، “یک شاخص واضح” است که شیوع ویروس در پایتخت ملی در حال کاهش است.

وزیر اعلام کرد که نرخ های دولتی برای تخت های معمولی و غیر ICU که در بیمارستان های خصوصی توسط دولت دهلی رزرو شده است اعمال می شود کووید -19 بیماران.

جین گفت: “میزان مثبت بودن در 7 نوامبر 15.26 درصد بود. اکنون کمتر از 11 درصد است. بیشترین موارد (8593 مورد) در 10 نوامبر گزارش شده است.”

وی به خبرنگاران گفت: “میزان مثبت کاهش یافته و تعداد موارد نیز به تدریج در حال کاهش است. این یک شاخص واضح است که شیوع ویروس در دهلی کاهش می یابد.”

جین گفت 2644 تختخواب معمولی و 260 تخت ICU “اضافی” در دسترس قرار خواهد گرفت کووید -19 پس از صدور دستورالعملهای دولت در روز پنجشنبه ، بیماران در بیمارستانهای خصوصی

در همین حال ، دهلی 6608 تازه را ثبت کرد کووید -19 مقامات گفتند که موارد در یک روز تعداد عفونت در روز جمعه به بیش از 5.17 لک رسیده است ، در حالی که 118 کشته بیشتر در همان مدت تعداد کشته ها را به 8159 نفر رسانده است. پایتخت ملی گزارش 7456 ویروس کرونا موارد در روز پنجشنبه و میزان مثبت بودن در 12.09 درصد بود.

PTI همچنین گزارش داد که در میان افزایش موارد ، یک نظرسنجی از خانه به خانه در پایتخت ملی در حال انجام است. این نظرسنجی با هدف شناسایی و آزمایش افراد علامت دار در مناطق مهار شده و مملو از جمعیت در شهر انجام می شود.

مقامات گفتند که این نظرسنجی ، که از روز جمعه آغاز شد ، ظرف پنج روز تکمیل خواهد شد و بیش از 57 نفر در مناطق مهار شده ، مناطق متراکم و خوشه های مشخص شده از انتقال ویروس را پوشش می دهد.

مقامات منطقه گفتند که تمام مناطق مهار و مناطق فوق العاده پراکندگی از طریق تیم هایی از جمله معلمان ، کارمندان شرکت های شهرداری ، کارگران آشا و داوطلبان دفاع مدنی تحت پوشش قرار گرفته است.

پونا به عنوان نقطه داغ ظاهر می شود. قفسه های BMC قصد دارند مدارس را باز کنند

گزارش ها در روز جمعه ، پونا را در ماهاراشترا ذکر کرده است کووید -19 کانون داغ همانطور که گزارش کرده است 3.44 مورد لک تاکنون ، که پس از دهلی و بنگالورو سومین شهر بزرگ در هند است.

“این شهر همچنین بیش از 8،000 را ثبت کرده است ویروس کرونا -مرگ های مرتبط ، حداکثر بعد از بمبئی و دهلی. منطقه پونا تا چهارشنبه بعد از ظهر در مجموع 3.32 مورد لک گزارش داده است که 9174 مورد آن فعال بوده است. شرکت شهرداری پونه (PMC) در حال آماده سازی برای موج دوم از ویروس کرونا و حتی هشدار داده است که تعداد موارد فعال ممکن است از 19،500 عبور کند “، گزارشی از هند اکسپرس گفت

در بمبئی ، BMC تصمیم گرفت برنامه خود را برای افتتاح مدارس از 23 نوامبر متوقف کند زیرا بمبئی شاهد روند صعودی در کووید -19 موارد با این حال ، مدارس در شهرهای دیگر ماهاراشترا با توجه به شرایط محلی و وضعیت همه گیر حاکم ، طبق برنامه می توانند بازگشایی شوند ، PTI گزارش شده

مدارس در ماهاراشترا ، که از ماه مارس تعطیل هستند به دلیل ویروس کرونا شیوع این بیماری ، قرار بود از 23 نوامبر ، بعد از تعطیلات دیوالی ، برای کلاس های 9 تا 12 بازگشایی شود.

کووید -19 موارد در شهر در حال افزایش است. برخی از مدارس به عنوان امکانات آزمایش و قرنطینه در میان بیماری همه گیر استفاده می شد. کیشوری پدنکر ، شهردار بمبئی گفت ، برای جلوگیری از شیوع بیشتر عفونت ، تصمیم گرفته ایم مدارس را تا 31 دسامبر بسته نگه داریم.

پس از ضبط 409 جدید ویروس کرونا موارد در 16 نوامبر ، کمترین تعداد روزانه از آوریل ، به ترتیب 541 ، 871 و 924 عفونت تازه در 17 ، 18 ، 19 نوامبر ثبت شده است.

جزئیات دولتی

طبق ICMR ، جمعاً 12،95،91،786 نمونه تا 20 نوامبر با 10،83،397 نمونه در روز پنجشنبه آزمایش شده اند.

هند کووید -19 تالی در 7 آگوست از مرز 20 لک ، در 23 آگوست 30 لک و در 5 سپتامبر از 40 لک عبور کرده بود. در 16 سپتامبر از 50 لک ، در 28 سپتامبر 60 لک ، در 11 اکتبر 70 لک و در 29 اکتبر از 80 لک عبور کرد.

584 مورد مرگ و میر جدید شامل 154 نفر از ماهاراشترا ، 98 نفر از دهلی ، 53 نفر از بنگال غربی ، 39 نفر از اوتار پرادش ، 26 نفر از کرالا ، چاتیسگر و کارناتاکا ، 20 نفر از هاریانا ، 19 نفر از تامیل نادو و 15 نفر از پنجاب است.

در مجموع 1،32،162 مورد مرگ تاکنون در کشور گزارش شده است از جمله 46356 نفر از ماهاراشترا و به دنبال آن 11604 نفر از کارناتاکا ، 11،550 نفر از تامیل نادو ، 8،041 نفر از دهلی ، 7873 نفر از بنگال غربی ، 7،480 نفر از اوتار پرادش ، 6،910 نفر از آندرا پرادش ، 4،556 نفر از پنجاب و 3،830 از گجرات.

با ورودی های آژانس ها

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>