امکانات داخلی این کیوسک ها چیست؟

برای سفارش خانه هوشمند خود کافی است با ما تماس بگیرید یا فرم پیش سفارش هوشمندسازی موجود در پایین صفحه را تکمیل کنید. PLC کنترل کننده نرم افزاری است که ، در قسمت ورودی اطلاعاتی را به صورت باینری دریافت و آنها را طبق برنامه ایی که در حافظه اش ذخیره شده پردازش میکنه و نتیجه عملیات را نیز از قسمت خروجی به صورت دستورالعمل هایی به گیرنده ها و اجرا کننده های فرمان ارسال میکند . نحوه پرداخت وجه پروژه به این صورت بوده که ۲۰ درصد از مبلغ پروژه در ابتدای قرارداد،۵۰درصد مبلغدر زمان شروع و ۳۰درصد مبلغ در انتها از مشتری دریافت می شود. موتورخانه غالبا شامل یک یا چند بویلر آب داغ یا بخار، مبدل های حرارتی و الکتروپمپ های مربوطه می باشد. نظارت دائمی موتورخانه از ملزومات اصلی ایجاد شرایط آسایش و راحتی برای ساکنین و بهره برداران ساختمان می باشد. یکی از اهداف هوشمند سازی خانه ، ایجاد جذابیت و فروش بهتر است، فروشنده با اضافه کردن جذابیت های بیشتر برای خریدار میتواند نظر او را به سمت ساختمان خود جلب کند. هوشمندسازی منازل این امکان را در اختیار افراد قرار می­ دهد تا بتوانند از راه دور و در هر نقطه از دنیا بخش­ های مختلف منزل خود را مدیریت و کنترل کنند.

امکان مشاهده دوربین مداربسته از طریق گوشی تلفن همراه حتی زمانی که در منزل نیستند. اجرای خانه هوشمند ( smart House ) در مشهد خانه هوشمند به خانه ای گفته می شود که امکان ارتباط بین تمام وسیله های موجود در خانه اعم از سیستم های روشنایی، گرمایشی، تهویه مطبوع، سیستم های صوتی و تصویری و سیستم های امنیتی در آنها امکان پذیر بوده و همچنین امکان کنترل از راه دور این وسایل با یک برنامه زمانی از هر اتاقی در منزل وحتی کنترل از خارج از منزل بوسیله گوشی های هوشمند و اینترنت برای مالکان آنها فراهم باشد . در حال حال حاضر سیستم های هوشمندی که توسط شرکت ما و سایر شرکت های ایرانی تولید می شوند دارای خدمات و قیمت مناسب تری نسبت به نمونه های مشابه خارجی هستند در ضمن کیفیت محصولات ایرانی نیز بسیار بالا است. قیمت هوشمند سازی ساختمان قدیمی با ساختمان های در حال ساخت چه تفاوتی دارد؟

در حال حاضر شرکتهای بسیاری به دنبال ارائه تجهیزات هوشمندسازی ساختمانها در مشهد هستند. کنترل دمای محیط و آب گرم مصرفی در هر ساعتی از شبانه روز و به صورت لحظه ای. با سابقه ای درخشان در طراحی و اجرای سیستم های هوشمند ساختمانی نظیر سیستم های مدیریت ساختمان (BMS) و خانه هوشمند مبتنی بر اینترنت اشیا، ساختمان شما را فارغ از سال ساخت، نوع کاربری و سیستم برق کشی آن هوشمند می نماید. چنانچه کانکس فانتزی دست دومی از گروه مهندسین راه کوشش در سالهای قبل تهیه کرده اید و قصد فروش آن را دارید بهتر است اول از همه جا با دفتر ما تماس گرفته تا همکارانمان راهنمایی های لازم را بشما ارائه نموده و شاید مشتری آماده نیز برای شما ارسال کنند چرا که همواره متقاضیان دست دوم این سازه ها با ما تماس گرفته و اطلاعاتشان را به ثبت می رسانند تا در موقعی که سازه مناسبی پیدا شد به آنها ارجاع دهیم. امنیت کانکس فانتزی در برخی از انواع کانکس فانتزی مسئله امنیت بسیار مهم بوده بخصوص در نوع های فروشگاهی و مدل های خدمات بانکی و برای بالا بردن سطح امنیت در این سازه ها راهکار های مختلفی از جمله ساخت اسکلت کانکس فانتزی به شکلی نفود ناپذیر ( استفاده از صفحه های فولادی زیر پوشش خارجی) و یا استفاده از حفاظ و کرکره های برقی برای جداره های شیشه ای بکار رفته و در برخی مدل ها که سطح شیشه های خیلی بزرگ بوده و بودن و برای اینکه ظاهر کار با نصب حفاظ ها مخدوش نشود معمولا حفاظ نصب نمی کنند اما سازه درون محوطه ای که ارای نگهبان 24 ساعته است استفاده می شود.

هوش سازه از برترین مجموعه ها در زمینه طراحی و اجرای امکانات و تجهیزات هوشمند سازی ساختمان ها، اعم از تجاری، اداری، مسکونی و … با استفاده از محصولات برترین برندهای جهانی فعال در IoT و تلفیق آن با دانش برنامه نویسی و معماری و الکترونیک، کنترل اجزای ساختمان شما با نرم افزار های تلفن همراه، دستیارهای صوتی نظیر گوگل، آلکسا و سیری، ریموت کنترل های تابعی و اتوماسیون در دستان شما قرار دهیم تا در هر لحظه عملکردهای ساختمان هوشمند خود را در اختیار داشته باشید. بهره گیری از سیستم موتور خانه ی هوشمند باعث افزایش آسایش حرارتی ساکنان و هم زمان باعث کم شدن مصرف انرژی می شود و عمر مفید تجهیزات مرکزی گرمایشی ساختمان را به دلیل کم کردن زمان های کارکرد آن ها افزایش می دهد. سیستم مرکزی BMS با توجه به این اختلاف دما، به تاسیسات سرمایش و گرمایش دستور روشن و خاموش شدن را می دهد. یک مثال دیگر، تصور کنید برای مسافرتی چند روزه از خانه خارج شده اید، در میانه راه یادتان می افتد که اجاق گاز خانه را خاموش نکرده اید! پس می توان اینگونه گفت که کانکس یا کیوسک عابر بانک سیار اگر چه قابلیت حمل به تنهایی و یا جابجایی در جاده ها را نداشته و نیازمند خودروی دیگری است اما به دلیل هزینه های ساخت به مراتب پائین تر در بیشتر موارد انتخاب سازمان ها و بانک ها می باشد، ولی خودرو عابر بانک نیز به دلیل مزیت جابجایی آسان آن (پرتابل بودن) در برخی موارد لازم و ضروری می باشد.

اگر شما این مقاله را تحسین می کنید، مایلید اطلاعات بیشتری در مورد هوشمند سازی خانه با الکسا بدست آورید به سایت ما مراجعه کنید.